İnternet erişimi olan her yerden projelerinize ulaşma imkanı veren Project Online, kaynaklarınızı ve işlerinizi kolaylıkla takip edebilmenizi sağlayan, Proje Yönetim Yazılımıdır.

Image_ProjectTrySurface_860x415

Project Online’ın başlıca özelliklerinden bahsetmemiz gerekirse;

Image_Project-MT2Proje yönetimi

Microsoft Proje ve Portföy Yönetimi (PPM), projeleri hızla başlatmanıza ve kolayca yürütmenize yardımcı olur. Yerleşik şablonlar, tanıdık zamanlama araçları ve çeşitli cihazlardan erişim özelliği hem proje yöneticilerinin hem de ekiplerin üretkenliğini artırır.

Project Online ile bütün seçeneklere metro arayüzü ile kolay erişim sağlayabilir, akıllı telefon ve tablet ile erişim yapabilirsiniz. Projelerinizi tek bir ekrandan izleyerek, Proje performanslarını indikatörler ile gözlemleyebilmek kolay anlaşılma imkanı vermektedir. Seçtiğiniz projeleri timeline üzerinde görüntüleyebilir, proje planı ve görevleri oluşturabilirsiniz. Projelerinizde gecikme olup olmadığını izleyebilir, projenizi kaydedip yayınlayabilirsiniz. Projenizin özetini görüntüleyip, projenizle ilgili doküman, risk ve sorunlara erişebilirsiniz.

Kaynak yönetimiTab_Image_ProjectManagement_700x460

Microsoft Proje ve Portföy Yönetimi (PPM), kuruluşların kaynak kullanımını öngörülü olarak yönetmesine, darboğazları erken belirlemesine, kaynak gereksinimleriyle ilgili doğru tahminlerde bulunmasına, proje seçimini ve zamanında teslimi geliştirmesine olanak tanır.

 

Portföy yönetimi

Microsoft Proje ve Portföy Yönetimi’yle (PPM) proje portföyünüzü en iyi duruma getirin ve hedeflerinize ulaşın. Portföy Yönetimi sayesinde gelişmiş portföy analizi elde edersiniz ve yerleşik raporlar, herkesin aynı bilgilere sahip olmasını sağlar.

FeatureImage_PortfolioOptimization_888x606