logo                    Capture

Project Online, Microsoft’un proje portföy yönetimi (PPM) için kullanılan esnek bir bulut servisidir. Office 365 üzerinde hizmet veren Project Online, kuruluşlara projeleri ve proje portföy yatırımlarını planlamak, önceliklendirmek ve yönetmek için güçlü proje yönetimi özellikleriyle hızlı başlangıç yapmalarına olanak tanır;  internet erişimi olan her yerden projelerinize ulaşma imkânı veren Project Online, işlerinizi kolaylıkla takip edebilmenizi sağlar.

 

Üç yıllık Risk dışı Finansal Özet Sonuçları      Kaynak: ( Forrester ) Research, Inc.

ROI: 301%
Kullanıcı Başına NPV: $12.546
Geri Ödeme Periyodu: 6,7 Ay
Toplam Fayda: $8.360

Düşük ilk yatırım maliyeti  /  Sürekli güncel yazılım  /  Kolay ve hızlı erişim  /  Sürdürülebilir bütçe

PPM de sürekli devam eden yenilik

Bulut vasıtasıyla yeni PPM özelliklerinin uygun şekilde erişiminden faydalanın

continuous inovation 2

strategy-outcomes

Microsoft PPM, Microsoft Cloud aracılığıyla stratejiden başarılı sonuçlara ulaşmayı sağlayan kapsamlı ve akıllı bir çözümdür

ÖZELLİKLER


po2Proje Yönetimi

Microsoft Proje ve Portföy Yönetimi (PPM), projeleri hızla başlatmanıza ve kolayca yürütmenize yardımcı olur. Yerleşik şablonlar, tanıdık zamanlama araçları ve çeşitli cihazlardan erişim özelliği hem proje yöneticilerinin hem de ekiplerin üretkenliğini arttırır.

Project Online ile bütün seçeneklere metro arayüzü ile kolay erişim sağlayabilir, akıllı telefon ve tablet ile erişim yapabilirsiniz. Projelerinizi tek bir ekrandan izleyerek, Proje performanslarını indikatörler ile gözlemleyebilmek kolay anlaşılma imkanı vermektedir. Seçtiğiniz projeleri timeline üzerinde görüntüleyebilir, proje planı ve görevleri oluşturabilirsiniz. Projelerinizde gecikme olup olmadığını izleyebilir, projenizi kaydedip yayınlayabilirsiniz. Projenizin özetini görüntüleyip, projenizle ilgili doküman, risk ve sorunlara erişebilirsiniz.

 

po3

Kaynak Yönetimi

Microsoft Proje ve Portföy Yönetimi (PPM), kuruluşların kaynak kullanımını öngörülü olarak yönetmesine, darboğazları erken belirlemesine, kaynak gereksinimleriyle ilgili doğru tahminlerde bulunmasına, proje seçimini ve zamanında teslimi geliştirmesine olanak tanır.

 

 

resource engagement

Resource Engagement

Proje hedeflerini ve yürütme planını kaynak yönetimi ile destekleyebilir, kaynak talebi tahminlerini görselleştirilmiş ısı haritalarını kullanarak görebilir, karşılaştırabilir ve proje ve kaynak yöneticileri için yerleşik bir katılım süreciyle belirli kaynakları atayabilirsiniz.

Raporlama

Gerçek veri içeren, zamanında kararlar almak için tek dokunuşta bilgiye ulaşın. Önceden yapılandırılmış gösterge tabloları ve portföyler, programlar, projeler, görevler ve kaynaklar için raporlar kullanarak işinizi yönetin. Power BI ile ileri seviyede analiz türetmek, PPM verilerini farklı yollarla görmek için özel gösterge tabloları ve raporlar oluşturun. Özel ihtiyaçları karşılamak için haritalar gibi çeşitli görselleştirmeleri kullanarak özel Power BI tabloları ve raporları oluşturun ve paylaşın.

report

Portföy Yönetimi

Microsoft Proje ve Portföy Yönetimi’yle (PPM) proje portföyünüzü en iyi duruma getirin ve hedeflerinize ulaşın. Portföy Yönetimi sayesinde gelişmiş portföy analizi elde edersiniz ve yerleşik raporlar, herkesin aynı bilgilere sahip olmasını sağlar.

po4


Detaylı bilgilendirme için Microsoft’un Project Online sayfasından yararlanabilirsiniz.