Rota sahip olduğu tecrübe ile proje yönetim çözümlerini Microsoft Project Server, Project Online, SharePoint Server ve Office 365 üzerinde geliştirmektedir. Tüm danışmanlarımız Microsoft sertifikalı bilgi çalışanlarıdır.

Siz işinize odaklanın biz Bilgi Teknolojilerinizi yönetelim.. Rota, konusunda uzman kadrosuyla kurumların IT alanındaki her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için danışmanlık ve destek hizmetleri vermektedir.

Proje Yönetimi

Rota sahip olduğu tecrübe ile proje yönetim çözümlerini Microsoft Project Server, Project Online, SharePoint Server ve Office 365 üzerinde geliştirmektedir. Tüm danışmanlarımız Microsoft sertifikalı bilgi çalışanlarıdır.

Microsoft proje yönetim sistemleri ve onun çok yönlü fonksiyonelliği her iş kolunda uyarlanabilir olmasını sağlamaktadır.

Son yıllarda, gelişen dünya koşullarında bilgi teknolojilerine verilen önem artmaktadır. Bilgi çalışanlarının tüm bilgileri ustaca yönetebilmeleri için gereksinimlerini karşılayabilmelidir. Microsoft Project Server ve Project Online çalışanların bilgiyi yönetmesi için gereken fonksiyonları içermektedir. Odak noktası bilgi yönetimi ve iletişim yönetimidir.

Projeler genel anlamda kurumun vizyonunu gerçekleştirmek için uygulanan, hedefleri tanımlanmış, belli bir kaynak ve zaman planına bağlı süreli çabalardır. Proje yönetimi, proje hedeflerine erişilebilmesi için projeye ayrılan kaynakların organize edilmesi, planlanması ve denetlenmesi ve bütün bunların yapılabilmesi için yapısal insan ilişkilerinin geliştirilmesini içermektedir.
Rota Microsoft Project Server ve Project Online üzerindeki tecrübesi ve uzmanlığı ile etkin çözümler geliştirmektedir ve iş ortağınız olarak çalışmaktadır.

Hizmetlerimiz

 • Project Portfolio Management danışmanlığı
 • Teknoloji danışmanlığı
 • Proje ve görev yönetimi ile ilgili özel uygulamalar
 • Proje Yönetimi
 • Süreç odaklı ve rol bazlı PPM eğitimleri
 • PPM sistem yönetici eğitimi
 • Özel çalıştaylar
 • Özelleştirme ve entegrasyon
 • Yıllık Antlaşmalar
 • Koçluk
 • Sürekli Destek

IT Servisleri

Siz işinize odaklanın biz Bilgi Teknolojilerinizi yönetelim...

Kurumlar, uzman oldukları konulara odaklanıp, kendi uzmanlık alanlarına girmeyen faaliyetleri  konusunda uzman firmalara devrederek, karlılıklarını artırırlar ve rekabet avantajı sağlarlar. Bu yöntem son yıllarda tercih edilen çok önemli bir yönetim stratejisidir.

Rota, konusunda uzman kadrosuyla kurumların IT alanındaki her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için danışmanlık ve destek hizmetleri vermektedir.

Rota tüm BT-Bilgi Teknolojisi fonksiyonlarını kurumların bilgi işlem departmanları gibi çalışarak yerine getirebileceği gibi kurum içinde bulunan BT departmanına destek hizmeti de verebilir.  Tüm bilgi işlem altyapısının kurulması veya  mevcut sistemin işletilmesi, bakım ve destek hizmetlerini konusunda uzman kadrosuyla sunar.

Özellikle KOBİ’lerin bilgi teknolojilerinden maksimum faydayı sağlamalarına yardımcı oluyoruz
İş ihtiyaçlarına uygun sistemler kuruyoruz
Bilgi işlem maliyetlerinin yönetilmesine yardımcı oluyoruz
Mevcut Bilgi teknolojileri personeline destek oluyoruz
İşin aksamaması için sürekli destek hizmeti veriyoruz

Verdiğimiz Hizmetler:

Teknoloji Danışmanlığı

İhtiyaç duyulan teknik altyapı sistemlerinin özellikle Microsoft sunucu ürünlerinin kurum içinde kurulmasına yönelik teknik danışmanlığı içerir. Uzman olduğumuz başlıca  ürünler:

Stratejik Danışmanlık

Bilgi Teknolojileri altyapısının yönetilmesi ve genel planlama çalışmaları için verilen danışmanlık hizmetidir. Seçilecek teknolojilere karar verilmesi, optimum fayda maliyet oranlarının belirlenmesi, toplam sahip olma maliyeti hesaplamaları, işe en uygun altyapının seçilmesi gibi temel konularda verilen danışmanlık hizmetidir.

Eğitim ve Workshop

Uzman ekibimiz gerektiğinde ürünlerin teknik eğitimlerini vermektedir. Ayrıca kuruma özel workshop(Atölye çalışmaları) yapılmaktadır.

Rota Bilgi Teknolojileri, teknoloji sistemleri ile ilgili tüm teknik destek hizmetlerini sunarak, iş sürekliliğinize katkıda bulunmaktadır. Uzman personelimiz sayesinde, işletmelerin asıl işlerine odaklanmasını sağlayarak, verimliliklerine katkıda bulunuyoruz.

Rota, donanım ve yazılım altyapınızın en iyi seviyede çalışmasını sağlamak için periyodik bakım hizmetleri sağlar.Periyodik bakımlar cihazların kesintisiz çalışma süresini uzatır. İşletim sistemi azındaki periyodik bakımlar  performans kayıplarını önleyerek ve iş sürekliliğini artırır.
Periyodik bakımı yapılan cihazların onarım ve garanti dahilinde parça değiştirme hizmetleri de sağlanmaktadır.

Rota, kullanılan sistemlerin kurulumu, yenilenmesi, güvenli taşınmasını ve gerektiginde yeniden kurulumu hizmetlerini sağlamaktadır. Rota uzman kadrosu gerekli plan ve projeyi yapar, plan dahilinde gerekli yenileme, kurulum ve taşınma işlemleri gerçekleştirilir.

Rota müşterilerinin günlük oluşabilecek bilgi teknolojileri problemlerine telefon ve uzaktan erişimin izin verdiği ölçülerde çözüm sağlar. Problemin uzaktan çözülemediği durumlarda yerinde müdahele eder.