Business people assembling puzzle

Rota Microsoft Proje ve Portföy Yönetimi ile Portal ve Birlikte Çalışma çözümleri konusunda uzmanlaşmış Microsoft Gold Sertifikalı Çözüm Ortağıdır.

Rota BT ve Kurumsal Proje Yönetimiyle ilgili tüm hizmetleri sunmaktadır. Kurumların proje yönetim süreçleri ile bilgi işlem altyapılarının geliştirilmesini ve gerekli eğitim hizmetleriyle bilgi aktarımını gerçekleştirir.

Rota uzmanları PMI (Project Management Institute)’ın proje yönetim metodolojileri ile Proje Yönetim teknolojileri (Microsoft Project, Project Server ve Project Online) uzmanlığını entegre ederler.

Rota Kurumsal Proje Yönetimi konusunda uluslararası uzman çözüm sağlayıcılarla işbirliği içerisindedir. The Project Group (TPG) bunlardan birisidir. Bu firmalar ABD, İngiltere, Avrupa ve Asya ülkelerinde bulunmaktadır. Bu global bilgi ve kaynak ağı, Rota’ya büyük firmaların gereksinim duyduğu hizmetleri küçük bir firma esnekliğinde ve maliyetinde sunma şansı vermektedir.

Proje Portföy Yönetimi alanında lider kuruluşlarla stratejik işbirliği kurduk.

Çözüm ortaklarımız:

  • Microsoft
  • TPG (The Project Group)
  • Prosymmetry (Tempus Resource)
  • FluentPro
  • Matan

MİSYON

Bilgi Teknolojileri ve Kurumsal Proje Yönetimi konularında danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunarak müşterilerinin gelişmiş proje yönetimi ve BT sistemleriyle hedeflerine ulaşmalarını kolaylaştırmaktır.

VİZYON

İş dünyasını değişen ihtiyaçlarına göre bilişim sektörünü yeniliklerini proje yönetimi stratejileriyle birleştirerek müşterilerinin başarısına katkıda bulunmak ve tüm müşterileri için güvenilir ve vazgeçilmez iş ortağı konumunu sürekli kılmaktır.

RotaMSlogo1